03 zolo

Zolo Demján

Zoltán Demján pracuje jako coach, konzultant a lektor od roku 2003 a je certifikovaným client partnerem FranklinCovey od roku 2006.

Zoltán má bohaté zkušenosti s rozvojem lidských zdrojů jednak jako personální ředitel (Holcim Slovensko, a.s., 1992-1995) a také jako generální ředitel a předseda představenstva (Holcim Slovensko, a.s. 1995-2002). Je absolventem přírodovědecké fakulty univerzity Komenského v Bratislave (obor geologie) a svoje manažerské vzdělání si rozšířil v Japonsku a Švýcarsku. Absolvoval také výcvik Systemický manažment a koučing. V současnosti spolupracuje hlavně s nadnárodními klienty především na Slovensku, ale také v ČR (Slovak Telekom, T-Mobile Slovensko, Západoslovenská energetika – člen skupiny e-on, Tatrabanka, Baumit, Metrostav, Lego, Microsoft, OVB a další). Hovoří plynule slovensky, německy, anglicky a domluví se i maďarsky a rusky. Je zakládajícím členem Slovenskej asociácie koučov a členem vybraných podnikatelských sdružení na Slovensku. Za jeho dlouhodobou úspěšnou činnost mu Združenie pre rozvoj a riadenie ľudských zdrojov na Slovensku v roce 2003 udělilo Cenu za rozvoj ľudských zdrojov.

„Mojim poslaním je žiť podľa univerzálne platných princípov a svojim príkladom inšpirovať ostatných. Službu vnímam ako pomoc druhým, ale zásadne len vtedy, keď ma o to požiadajú. Najkrajšou odmenou sú pre mňa nadšené oči klientov a partnerov. S láskou organizujem pobyty pre manažérov do neporušených kútov Himalájí s cieľom načerpať energiu a inšpiráciu. V kondícii sa udržujem horolezectvom, horskou cyklistikou a skialpinizmom. Veľmi rád fotografujem, a to najmä ľudí a prírodu Himalájí.“

Prečo si myslíme, že sem tento človek patrí

Horolezec, ktorý opustil zlatú klietku vo vysokej funkcii v nadnárodnej firme – dnes kauč, ktorý vedie podnikateľov k princípom v živote a v podnikaní.

main_logo2

Franklin Covey

FranklinCovey je přední globální školicí a poradenská společnost v oblasti vedení lidí. Zabývá se zvyšováním efektivity jednotlivců, týmů i celých firem a umožňuje lidem a organizacím dosahovat trvalých, výjimečných výsledků.

seminare